Vítejte v interaktivním webovém a mobilním katalogu moravských pěstitelů, chovatelů, producentů, řemeslníků, farmářů… Obsahuje pouze moravské prvoproducenty a nabízí autentické lokální moravské potraviny, výrobky a zážitky. 

Když víte přesně, co hledáte, klikněte v záhlaví na lupu a jděte na to.

Ale možná si nejste jistí a raději byste se podívali, jaké produkty u nás máme. V takovém případě můžete buď hledat podle kategorií v Ochutnat a koupit nebo se porozhlédněte po mapě a hledejte podle místa. Stačí jen kliknout.


 

Slider

 

Všechny produkty v tomto nejobsáhlejším internetovém katalogu svého druhu pro vás vyrostly a byly vyrobeny tady na Moravě – v zahradách, sadech, na polích, na dvorech a na pastvinách, v lese, na loukách, v kuchyních a dílnách… Je proto logické, že je jejich nabídka omezená a možnosti plně podléhají střídání ročních období i rozmarům počasí a přírody, stejně jako „náladám“ a kondici zvířat. A stejné je to s typicky moravskými zážitky – i ty jsou vázány na roční období a samozřejmě na tradice.

Ale o to přece jde – ochutnat, vidět a (za)žít autentickou Moravu!

Asi jste si všimli, že jsme trošku změnili název našeho projektu – nyní jsme Morava z první ruky.  Důvod je jednoduchý: naše interaktivní databáze je stále sice ještě ve zkušebním režimu, vyvolala ale tak nečekanou a velkou odezvu a zájem, že se ozývají prvoproducenti z Čech, zda bychom do projektu „nepřibrali“ i je. Moc nás to těší, vážíme si toho, a proto jsme se rozhodli už brzo spustit Čechy z první ruky. Proto Morava z první ruky. Aby bylo každému jasné, že jde o stejný projekt.

I když se snažíme, neumíme najít úplně každého, kdo má co nabídnout a měl by v databázi být, budeme rádi, když se nám ozvete. Je to jednoduché: stačí kliknout na tlačítko


 

Zatím můžete sledovat naši spanilou moravskou jízdu i na Facebooku nebo Instagramu

       

 

 
 

P.S. Všechny fotky na našem webu, Facebooku i Instagramu jsou AUTENTICKÉ a pocházejí buď od nás nebo od prvoproducentů. Takže vždycky víte, na čem jste!